GoDesk

GoDesk to PRZESTRZEŃ COWORKINGU I INNOWACJI z siedzibą w mieście Potenza we Włoszech.

GoDesk oferuje swoim klientom wspólne miejsce do pracy, które ma służyć wzajemnej inspiracji, zmniejszeniu kosztów stałych, a także sprzyjać wymianie doświadczeń między coworkerami i klientami oraz doskonaleniu umiejętności i poszerzaniu wiedzy, a w konsekwencji stymulować ich innowacyjność.

Wspierając nowe przedsiębiorstwa w przystępny i zrównoważony sposób, firma GoDesk pełni również rolę aktywnego AKCELERATORA BIZNESU, oferującego niepowtarzalny pakiet zasobów, źródeł inspiracji i możliwości współpracy z innymi podmiotami.

Programy mentoringowe i niektóre z usług świadczonych dla startupów, freelancerów i małych firm są oparte na strategii edukacyjnej Work Based Learning (uczenie się w miejscu pracy), która polega m.in. na stażach zawodowych w firmach, stażach towarzyszących, które polegają na tym, że stażysta podpatruje swojego mentora na stanowisku pracy (ang. job shadowing) oraz dzieleniu się doświadczeniami z dziedziny przedsiębiorczości.

GoDesk prowadzi również INKUBATOR przedsiębiorczości, oferując startupom przestrzeń biurową oraz niezbędne na ich etapie rozwoju usługi, w tym szkolenia z księgowości, własności intelektualnej oraz budowania świadomości marki, w formie jednego pakietu (wynajem przestrzeni biurowej plus usługi dostosowane do potrzeb młodego biznesu).

Program inkubacji przedsiębiorstw jest oparty głównie na podejściu Work Based Learning (uczenie się w miejscu pracy), dzięki czemu startupowcy zyskują możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania doświadczeń m.in.. poprzez praktyki, staże, programy mentoringowe, job shadowing i wizytowanie innych firm.

Z usług Godesk korzysta obecnie ponad 30 osób: startupowców, przedsiębiorców, grafików, twórców wideo, programistów, projektantów stron WWW oraz twórców cyfrowych.

Dane kontaktowe:
GODESK SRL
Via della tecnica, 18 – 85100 Potenza (Włochy)
www: www.godesk.it
e-mail: hello@godesk.it


 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *